X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

از سرگیری پروازهای ایرانی به نجف

اخبار
date۲۰ تیر ۱۳۹۶
comment0

سازمان هواپیمایی کشوری رسما اعلام کرد: پروازهای ایرلاین‌های ایرانی به فرودگاه نجف از سرگرفته می‌شود.

به گزارش ایسنا، پس از آنکه از روز دهم تیرماه سال جاری ایرلاین‌های ایرانی اعلام کردند به دلیل مشکلات به وجود آمده سفرهای خود به مقصد نجف را متوقف خواهند کرد، مذاکراتی برای از سرگیری پروازها آغاز شد که طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری به نتیجه رسیده است.

 

مرتضی دهقان – معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی‌ – با اعلام این خبر گفته نشست‌های مشترکی که میان نمایندگان شرکت‌های ایرانی تحت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری و مسوولان عراقی فرودگاه نجف برگزار شد، نتایج مثبتی به همراه داشته و از این رو پروازهای ایرلاین‌های ایرانی به مقصد این فرودگاه از سر گرفته خواهد شد.

 

سازمان هواپیمایی اعلام کرده این جلسات که به طور فشرده برگزار شده و به منظور راحتی حال زائران عتبات عالیات صورت گرفته است نتایج کاملا مثبتی داشته و از این رو در روزهای آینده حجم پروازهای ایرانی به مقصد فرودگاه نجف به حالت سابق باز خواهد گشت.

 

به گزارش ایسنا، چند ماه قبل فرودگاه نجف در تصمیمی جدید نرخ عوارض فرودگاهی و هزینه‌های پرواز به این فرودگاه را به شکل قابل توجهی افزایش داد که این موضوع منجر به تصمیم‌گیری قطعی ایرلاین‌های ایرانی در توقف پروازها به مقصد این فرودگاه شد.

 

پس از این تصمیم ابتدا جلسه‌ای در ایران با حضور نمایندگان دو طرف برگزار شد و سپس ادامه مذاکرات به حضور نمایندگان ایران در شهر نجف انجامید.

 

ایرلاین‌های ایرانی در طول ۹ روز گذشته هیچ پرواز مستقیمی به مقصد نجف نداشتند.

تازه های گردشگری

پربازدیدها

اخبار

پیش بینی فوتبال
  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.