X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

برگزاری جشنواره “تهرانگردی در خنکای تابستان”

اخبار
date۳۱ تیر ۱۳۹۶
comment0

مدیر کل میراث استان تهران گفت: جشنواره تهرانگردی در خنکای تابستان در دو بخش عصرانه و شبانه از ۳ مردادماه با مشارکت شهرداری منطقه ۱۲ در تهران فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، رجبعلی خسروآبادی با بیان اینکه برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در تابستان از اولویت‌های جشنواره گردشگری تهران است افزود: در این جشنواره سعی می شود تا مسیرهای تهرانگردی با مسابقات مفرح ورزشی و هنری برای شرکت‌کنندگان برگزار شود.

 

خسروآبادی تعطیلی مدارس و مراکز دانشگاهی و همچنین افزایش طول روز را بهترین فرصت برای توسعه گردشگری شهری دانست و تاکید کرد: تهران ظرفیت آن را دارد با یک برنامه ریزی هدف مند میزبان هموطنان علاقه مند به گردش و سفر در فصل تابستان باشد.

 

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: مسیرهای گردشگری جشنواره در دو بخش طبیعت‌گردی در شهرستان‌های خوش آب هوای شمیرانات و دماوند و بخش فرهنگ تاریخی آن در محور تهران قدیم و شهرری برگزار می‌شود.

 

خسروآبادی گفت: علاقه‌مندان برای ثبت نام و شرایط شرکت در تورهای تهرانگردی می توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۳ مرداد با مراجعه به سایت اداره کل به نشانی Tehran.ichto.ir در این گشت‌ها ثبت نام کنند.

تازه های گردشگری

پربازدیدها

اخبار

خرید vpn
پیش بینی فوتبال
  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.