X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

آغاز ثبت‌نام سفرهای عتبات تاسوعا و عاشورا از فردا صبح

اخبار
date۷ شهریور ۱۳۹۶
comment0

سازمان حج و زیارت اعلام کرد مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات از فردا (چهارشنبه) با مراجعه به سامانه جامع عتبات این سازمان می‌توانند برای نام‌نویسی و اعزام به این سفر زیارتی اقدام کنند.


به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، سازمان حج و زیارت اعلام کرد مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات از فردا (چهارشنبه) با مراجعه به سامانه جامع عتبات این سازمان می‌توانند برای نام نویسی برای اعزام به این سفر زیارتی اقدام کنند.

 

در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: با عنایت به برنامه‌ریزی صورت گرفته، مشتاقان سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام‌های بازه زمانی ۳۱ شهریور لغایت ششم آبان ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه هشتم شهریورماه ۹۶ می‌توانند با مراجعه به سامانه www.atabat.org.ir نسبت به ثبت نام در کاروان‌های عتبات (ثبت نام بدون قرعه کشی) اقدام کنند.

 

کسانی که برای اولین بار می‌خواهند در سامانه جامع عتبات سازمان حج و زیارت(www.atabat.org.ir) برای سفر زیارتی عتبات عالیات نام نویسی کنند، باید ابتدا در این سامانه به عنوان کاربر جدید ثبت نام کنند و بعد از این ثبت‌نام، ظرفیت‌های خالی کاروان‌های عتبات استان مورد نظر جهت ثبت نام برای کاربر جدید قابل نمایش خواهد بود.

 

متقاضیان این سفر زیارتی با مراجعه به سامانه مذکور و همراه داشتن اطلاعات فردی می‌توانند برای خود و همسفران شان ثبت نام کنند.

 

تازه های گردشگری

پربازدیدها

اخبار

  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.