X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

آغاز پیش‌فروش بلیت اتوبوس اربعین از ۹ آبان‌/قیمت ۲برابر شد

اخبار
date۱۲ مهر ۱۳۹۶
comment0

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوری از آغاز پیش‌فروش بلیت اتوبوس ایام اربعین از ۹ آبان‌ماه ۹۶ خبر داد.

احمدرضا عامری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور پیش‌فروش بلیت اتوبوس برای ایام اربعین امسال از تاریخ ۹ آبان‌ماه ۹۶ آغاز می‌شود.

 

وی با تأکید بر این‌که پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین اتوبوس مورد نیاز انجام شده است، تصریح کرد: برای ایام اربعین هر میزانی به به اتوبوس نیاز داشته باشیم، تأمین می‌شود. این مسئله به میزان زائران بستگی دارد و هیچ نگرانی دراین‌باره نداریم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین تغییر می‌کند، افزود: مسلماً همین‌گونه خواهد بود،‌ چراکه اتوبوس‌ها یک سر خالی تردد می‌کنند یا زائران را به مرز منتقل کرده و یک سر خالی برمی‌گردند یا این‌که برای جابه‌جایی زائران یک سر خالی به مرز می‌روند که در این صورت باید مشمول افزایش نرخ بلیت شوند.

 

وی بیان کرد:‌ بر این اساس هرچه نرخ بلیت باشد در ایام اربعین دو برابر می‌شود.

 

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوری تأکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه تخلفی نظارت کامل و جامعی بر عملکرد شرکت‌ها داریم و با هرگونه تخلف احتمالی به‌خصوص در قیمت بلیت به‌شدت برخورد می‌کنیم.

تازه های گردشگری

پربازدیدها

اخبار

  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.