X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

برای سفر ارزان به کدام کشور برویم؟

گردشگری خارجی
date۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶
comment0

یکی از دغدغه های کنونی بسیاری از ما برای گذراندان تعطیلات در خارج از کشور مخارج زیاد و هزینه های بالای سفر است. در این مقاله ما ۴ کشور از ارزانترین مناطق توریستی در دنیا را به شما معرفی میکنیم.

 

۱- ویتنام

کشوری دست نخورده و بکر در دنیا است در حالی که جمعیت آن هر ساله افزوده میشود. اما همچنان جزو مناطق توریستی بسیار ارزان قیمت محسوب میشود . ویتنام دارای طبیعتی بی نظیر کوه هایی باشکوه و سواحل پوشیده شده از ماسه سفید است که چشم هر توریستی را محو خود‌ می‌کند..شما با کمترین هزینه میتوانید در ویتنام از بهترین امکانات توریستی گردشگری این کشور برخوردار شوید غذاهای ویتنامی در هتل‌هایی مجلل . ساپا یکی از مناطق توریستی در شمال غربی ویتنام است این منطقه‌ی کوهستانی و پوشیده از جنگل زیباترین مزارع پلکانی کشت چای در ارتفاعات را در خود جای داده است و یکی از بینظیر ترین مناظر توریستی را در اختیار گردشگران تور طبیعت گردی ویتنام قرار داده است. بن ترره از دیگر مناطقی است که می توانید به وسیله ی کشتی های کروز به آن سفر کنید و تور یک روزه ‌ی سراسری آرامش و لذتی را در آن تجربه کنید.

۲- هندوستان

هندوستان یکی از بزرگترین کشورهای در حال توسعه در دنیا است و هر ساله پذیرای میزان بالایی از توریست های خارجی است. پس دور از ذهن نیست که گذراندن تعطیلات در آن خرج بالایی بطلبد اما جالب است بدانید این امکان در اختیار شما قرار گرفته که با صرف کمترین هزینه تور مسافرتی فوق العاده ای به این کشور هفتاد و دو ملت داشته باشید. میتوانید با اقامت در متل های ارزان قیمت و صرف غذاهای محلی در رستوران های محلی از مخارج خود بکاهید. به دیدن تاج محل در شهر اگرا بروید و در سواحل زیبای کرالا در جنوب هند از ماسه های داغ و غروب خورشید و دریا لذت ببرید. هندوستان کشوری بسیار پهناور با اقلیمی متفاوت در هر منطقه ای از آن است.

 

۳- بلغارستان

دریای سیاه در بلغارستان در چند سال اخیر تعداد قابل توجهی از توریست‌های اروپایی را به خود جذب کرده است . این کشور بکر بهترین گذینه برای سپری کردن اوقاتی آرامش بخش و به دور از استرس و تور مسافرتی لذت بخشی است. توریست های خارجی در بلغارستان علاوه بر مناظر فوق العاده ی دریای سیاه به مجموعه ای گسترده از جذابیت های طبیعی دسترسی خواهند داشت و می توانند در قالب تور طبیعت گردی از تک تک نقاط توریستی این کشور با کمترین هزینه بازدید کنند.

 

۴- ترکیه

ترکیه جزو یکی دیگر از کشورهایی است که می توانید با صرف هزینه ای قابل قبول سفری لذت بخش را به آن تجربه کنید. این امکان در اختیار گردشگران ترکیه قرار گرفته که از شهرهای محبوب و زیبای ترکیه دیدن کنند. تور آنکارا را در برنامه تور مسافرتی خود بگنجانند و یا با تدارک تور استانبول از مجموعه ای فوق العاده از مناظر طبیعی و آثار باستانی تاریخی بازدید کنند. ترکیه به عنوان یک کشور زیبا تلفیقی از فرهنگ های آسیایی و اروپایی دارد و جزو زیباترین نقاط محبوب توریستی در آسیا محسوب می شود.

همگردی

تازه های گردشگری

پربازدیدها

گردشگری خارجی

  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.