X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

بزرگترین شهر گردشگری خاورمیانه با مشارکت بانک گردشگری تاسیس می‌شود

اخبار
date۱۷ تیر ۱۳۹۶
comment0

جلسه شورای عالی مدیران گروه مالی گردشگری به صورت ویژه برای بررسی روند پیشرفت پروژه دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان با حضور رییس گروه مالی گردشگری مدیر عامل بانک گردشگری و مدیران ارشد این گروه برگزار شد.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری؛ در این مراسم مهدی جهانگیری رییس گروه مالی گردشگری ضمن بازدید از روند پیشرفت پروژه اظهار داشت :دستاورد های خوبی از این پروژه حاصل شده و بر اساس آنچه مقرر شده به امید خدا تا پایان سال جاری بخش های مهمی از دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان افتتاح خواهد شد. وی در ادامه افزود باید برنامه ریزی دقیق و منسجمی در خصوص این پروژه انجام شود تا با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مراحل ساخت بسیار کوتاه تر و سریعتر طی شود .

 

رییس گروه مالی گردشگری تاکید کرد : از نقاط مثبت این پروژه اشتغال ۸۰۰ نفر در مراحل مختلف آن است که این امر در سالی که بر اساس منویات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نام گرفته مایه فخر و مباهات گروه مالی گردشگری است .

 

در ادامه نیز علی اصغر سفری مدیر عامل بانک گردشگری ضمن ابراز امیدواری از روند پیشرفت دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان خاطر نشان کرد: امروزه گردشگری نقش بسیار مهم و اساسی در اقتصاد جهانی ایفا می کند به طوریکه بسیاری از تحلیل گران صنعت گردشگری را بازیگر آینده اقتصاد جهانی می دانند. البته کشور ما خوشبختانه ظرفت بسیار بالایی برای رشد در این صنعت دارا است که با حمایت های مسئولین می توان امید به آینده ای روشن در این صنعت داشت.

 

مدیرعامل بانک گردشگری افزود این بانک از پروژه های صنعت گردشگری حمایت می کند و دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان نیز بدلیل وسعت و اهمیت پروژه مورد حمایت بانک گردشگری قرار گرفته است.

 

موسوی مدیر دهکده گردشگری سرزمین ایرانیان نیز از حمایت های بانک گردشگری تشکر کرد و یادآور شد: پروژه سرزمین ایرانیان همواره از حمایت های بانک گردشگری برخوردار بوده که لازم میدانم از مدیرعامل بانک گردشگری به دلیل حمایت های لازم تشکر و قدردانی کنم. وی در ادامه افزود تمام تلاش و توان خود را برای به سرانجام رسیدن این پروژه بکار بسته ایم و در این راه از حمایت های بسیار مهم و تاثیر گذار بانک گردشگری در روند پیشرفت پروژه استفاده فراوان برده ایم.

 

لازم به ذکر است سرزمین ایرانیان یک منطقه اقامتی – تجاری – تفریحی منحصربه‌فرد، با مساحتی معادل هزار و چهارصد هکتار می باشد که قرار است یک پایتخت جدید تفریحی و سکونتی در نزدیکی تهران باشد. در این شهر، به لطف قابلیت‌های منطقه ویژه اقتصادی، در آینده نزدیک به یکی از بزرگترین و مجهزترین مجموعه های گردشگری خاور میانه بدل خواهد شد.

 

گفتنی است سرزمین ایرانیان مقصد ویژه‌ای برای علاقمندان به رانندگی است و یکی از مجهزترین مجموعه‌های سوپر کارت (کارتینگ حرفه‌ای) جهان و اولین پیست مسابقات اتومبیل‌رانی فرمول یک ایران، به علاوه ۲۲ هکتار پیست آفرود در این مجموعه جای گرفته‌اند.

 

علاوه بر این مجموعه سرزمین ایرانیان دارای ویلاهای اقامتی ، زمین گلف ، پارک آبی، سوپر کارت، شهربازی ،شهر خودرو ،باغ بوتانیک، کورس اسب دوانی ، دهکده پرواز ، دهکده دانش و دهکده سلامت می باشد. همچنین این پروژه به گونه‌ای طراحی شده که فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در ۷ کیلومتری آن قرار می‌گیرد و علاوه بر این، دسترسی‌های مناسب جاده‌ای و ریلی نیز برای سرزمین ایرانیان در نظر گرفته‌شده‌اند.

تازه های گردشگری

پربازدیدها

اخبار

  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.