X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت
اعتبار این تور به پایان رسیده است
تهران
شروع اعتبار : 5 اردیبهشت 1396
دهلی
آگرا
جیپور
پایان اعتبار : 31 اردیبهشت 1396
شهر مدت اقامت هتل
دهلی 3 شب radisson blu ghaziabad
B.B با صبحانه
آگرا 2 شب jaypee palace & convention centre agra
B.B با صبحانه
جیپور 2 شب jaipur marriott
B.B با صبحانه
هزینه تور
قیمت 2 تخته (هر نفر) 2,495,000 تومان
قیمت 1 تخته 3,295,000 تومان
کودک با تخت (۶ تا 12 سال) 1,995,000 تومان
کودک بدون تخت (2 تا ۶ سال) 1,395,000 تومان
کودک زیر 2 سال مبلغ 390.000 تومان میباشد
سایر اطلاعات تور
شهر مبدا : تهران
زمان اعتبار تور : از 5 اردیبهشت 1396 تا 31 اردیبهشت 1396
نوع سفر : هوایی
شرکت هواپیمایی : ماهان
مدارک لازم: اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار با درج امضا مسافر - دو قطعه عکس 5*5 - کپی شناسنامه (صفحه اول و دوم )- کپی کارت ملی پشت و رو - فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر
خدمات آژانس: بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی ماهان ، بیمه مسافری, راهنمای تور فارسی زبان,یک گشت شهری با نهار در هر شهر, ترانسفر فرودگاهی
توضیحات :

پروازها چارتر وهتل گارانتی میباشد لذا پس از درخواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمی باشد و قیمت ها به تومان میباشد
مسئولیت کنترل پاسپورت از جهت هرگونه ممنوعیت و اعتبار بعهده خود مسافر است
کلیه ورودی ها بعهده خود مسافر است
داشتن گذرنامه جداگانه برای تمامی افراد الزامی میباشد

برنامه سفر دهلی ، آگرا ، جیپور
با تشکر از اینکه شرکت لیماک پرواز را برای سفر خود انتخاب کرده اید به شما اطمینان می دهیم تمام تلاش خود را در جهت دلپذیر کردن سفر شما تاکنون به کار بسته ایم و تا انتها برای راحتی شما می کوشیم.
برنامه ای که پیش رو دارید برنامه سفر دهلی ،آگرا و جیپور می باشد .

روز اول : دهلی
پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی دهلی و انجام تشریفات در هنگام خروج از سالن ترانزیت نماینده لیماک پرواز را با تابلوی که در واچر مشخص شده ملاقات می کنید و شما از انجا به هتل انتقال داده می شوید .

روز دوم :دهلی
دهلی پایتخت سرزمین شگفتی هاست. دهلی که هندوستان کوچک نیز نامیده می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان به شمار می رود. حتی با وجود ظاهر مدرن و تازه ای که این روزها از خودش نمایش میدهد، اما روح باستانی شهر همه جا به چشم می آید. روحی باستانی که از میان سال ها تاریخ و هنر مشرق زمین و خاطره ی جنگ های پر سر و صدا برخاسته؛ دهلی یازده بار در طول تاریخش ویران و دوباره ساخته شد تا به شهر دوگانه‌ی مدرن-سنتی امروزی رسیده است.
بعد از صرف صبحانه ، همراه با لیدر فارسی زبان به تور دهلی جدید و قدیم که شامل گشت شهری دروازه هند بنای یاد بود ملّی جنگ که در قلب شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان واقع شده است. ارتفاع این بنای تاریخی ۴۲ متر و توسط یکی از معماران مشهور بریتانیایی ساخته شده است، کاخ ریاست جمهوری ، RAJ CHAT(MAHATMA GANDI)و منار قطب که ۷۳متر ارتفاع دارد و بلندترین بنای آجری دنیا به شمار می رود ،قُطُب منار جزو اولین بناهای عظیم هند و از نمونه‌های بارز معماری هندو-اسلامی است و در آخر به هتل باز می گردیم.

روز سوم:دهلی –آگرا
بعد از صرف صبحانه به سمت آگرا که سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است حرکت می کنیم .
فاصله دهلی تا آگرا ۲۱۰ کیلومتر ،که حدودا ۵ ساعت با ماشین می باشد.

روز چهارم : آگرا
بعد از صرف صبحانه به بازدید از تاج محل می روید این بنای مهم با معماری ایرانی در خور توجه ، خود به عنوان مهمترین بنای تاریخی هند و یکی از عجایب هفتگانه ،شهرت جهانی دارد. تاج‌محل که بنای یادبود ملکه ایرانی‌تبار ممتاز محل است، سال ۱۶۴۸ میلادی ساخته شد و خود شاه‌جهان هم در طرح‌ریزی ساختمان آن نقش مستقیم داشت (سایت تاج محل در روزهای جمعه تعطیل می باشد)، سپس از قلعه آگرا که به قلعه سرخ یا حصار سرخ نیز مشهور است ودر شمال بنای تاج محل واقع شده است بازدید میکنید .

روز پنجم: آگرا –جیپور
بعد از صرف صبحانه به سمت جیپور حرکت کرده ،جیپور معروف به شهر صورتی و از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. شهر جیپور در شمال غربی کشور هند قرار دارد این شهر از مراکز مهم گردشگری در هند است و به خاطر وجود ساختمان‌های پرشمار صورتی‌رنگ در شهر، به آن لقب شهر صورتی داده شده‌است .
فاصله آگرا تا جیپور ۲۴۵ کیلومتر ،که حدودا ۶ ساعت با ماشین می باشد

روز ششم : جیپور
بعد از صرف صبحانه به سمت پایتخت باستانی آمبر حرکت میکنیم و از قلعه آمبر بازدید میکنیم ، بازدید بعدی از کاخ شهر است این مجموعه کاخ شامل عمارت های متعدد ، حیاط و باغ های مختلف می باشد، کاخ شهر در قلب تاریخی شهر جیپور و در نزدیکی کاخ هوا محل جیپور واقع شده است. معماری این سازه همانند تمامی بناهای تاریخی دیگر هند از ترکیب بی نظیر ماسه سنگ قرمز رنگ و سنگ مرمرهای سفید وسیاه است. این کاخ ها تزئینات بی نظیر و منحصر به فردی را دارد ، که قسمتی از این کاخ هم اکنون موزه است .
همچنین در قلب تاریخی شهر جیپور یک سازه شگفت انگیز معماری نجومی است. در نزدیکی کاخ هوا محل و کاخ شهر جیپور واقع شده است. این سازه شگفت انگیز رصد خانه جانتار مانتار جیپور نام دارد که در سال ۱۷۲۸ توسط Jai Singh ساخته شده است. تمام اجزای این سازه همانند یک مقیاس یا ابزار نجومی عمل می کنند و از آنها برای محاسبه های نجومی بهره می بردند. علاوه بر کارکرد نجومی چرخش ها و بالا رفتن از پله هایی که به سمت آسمان می روند کارکرد معنای متفاوت به این سازه می دهد که فراتر از یک سازه ساده نجومی است، که در پایان مورد بازدید قرار می دهیم

روز هفتم :جیپور – دهلی
بعد از صرف صبحانه به سمت دهلی حرکت می کنیم.
فاصله جیپور تا دهلی ۲۶۵ کیلومترکه حدودا ۶ ساعت می باشد.
به محض رسیدن به هتل در دهلی CHECK IN انجام می شود.

روز هشتم :
حرکت به سمت فرودگاه دهلی

توجه :
*راهنمای تور جهت استفاده از گشت های اختیاری و یا برنامه های دیگر در وقت های آزاد شما را راهنمایی خواهد کرد .
*امکان تغییر در برنامه گشتهای رایگان به دلایل پیش بینی نشده وجود خواهد داشت که هرگونه تغییر در برنامه و بازیدها ازسوی راهنما به کلیه اعضای گروه اعلام خواهد شد.
*امکان جابجایی در ترتیب شبهای اقامت در هر شهر وجود دارد .

روزهای رفت:
شنبه, سه شنبه, جمعه هر هفته
روزهای برگشت:
شنبه, یکشنبه, چهارشنبه هر هفته
ترانسفر بین شهری( زمینی)

در پایان امیدواریم با پایبندی به برنامه ها و زمان بندی آن ، ضمن حفظ نظم گروهی ، احترام به سایر اعضای گروه و پیروی از راهنمای تور، رفتار و فرهنگ ایرانی را به بهترین نحو به نمایش بگذاریم .

سفر خوشی را برای شما آرزومندیم

تلفن : 021-22878200
فکس : 021-22893878
info@limakparvaz.net
  • دسته‌ها
  • کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.