X appاپلیکیشن اندروید سفریابی دریافت

راهنمای درج تور در سایت سفریابی

جهت درج تور جدید ، ابتدا از منوی بالای صفحه، دکمه ایجاد تور جدید را بزنید و در صفحه مربوطه اطلاعات لازم مطابق با توضیحات بخش های زیر را وارد کنید.
جهت ویرایش توری که قبلا در سایت درج نموده اید ، از منوی بالای صفحه ، لیست تورها را کلیک کرده و در لیست نمایش داده شده ، روی دکمه ویرایش تور بزنید.
در جهت صرفه جویی برای درج تور جدید ، شما می توانید تور جدید را با مشخصاتی که قبلا برای یکی از تورها درج نموده اید ایجاد کنید ، از منوی بالای صفحه ، لیست تورها را کلیک کرده و در لیست نمایش داده شده ، روی دکمه ایجاد تور جدید با اطلاعات تور مورد نظر بزنید. در صفحه مربوطه کافیست تنها مواردی که نیاز به ویرایش دارند ، مثل تاریخ برگزاری تور ، را تغییر داده و تور جدید را ایجاد کنید.
جهت حذف تور هم می توانید در صفحه لیست تورها ، روی دکمه حذف تور کلیک کرده و تور مورد نظر را حذف نمایید. دقت نمایید تور حذف شده قابل بازیابی نمی باشد.
پس از درج تور خود، منتظر باشید تا پس از تایید ، در سایت نمایش داده شود. معمولا این فرآیند حداکثر چند ساعت به طول خواهد انجامید.
تاریخ تور
اگر تور شما فقط در یک تاریخ مشخص برگزار می شود، گزینه بر اساس تاریخ رفت و برگشت مسافر را انتخاب کنید.
اگر تور شما برای بازه زمانی خاصی ارائه می شود ، گزینه بر اساس تاریخ اعتبار تور را انتخاب کنید.
مشخصات تور
در این بخش ابتدا مقصد را مشخص نموده، سپس فیلد های مربوطه را تکمیل نمایید.
در صورتی که تور بیش از یک مقصد دارد ،می توانید تور ترکیبی درج نمایید که امکان اضافه کردن و حذف مقصد فراهم شده است.
توضیحات در این بخش جهت نمایش اطلاعات جانبی هتل می باشد.
چنانچه نام شهر / کشور مقصد تور شما در لیست پیش فرض وجود نداشت ، می توانید از طریق پشتیبانی سایت درخواست افزودن آن را به لیست ارسال نمایید.


قیمت تور
قیمت تور را برای هر نفر طبق موارد ذکر شده درج کنید. چنانچه تعرفه خاصی برای مواردی مثل قیمت نوزاد و ... داشتید ، در توضیحات این بخش اعمال نمایید.
سایر اطلاعات تور
در بخش شرکت هوایی ، در صورت سفر هوایی ، نام ایرلاین را درج نمایید.
در بخش خدمات آژانس ، خدماتی که آژانس شما برای این تور در نظر گرفته است را درج کنید. مثال : ترانسفر فرودگاهی ، اخذ ویزا ....
در قسمت توضیحات این بخش ، موارد جانبی که نیاز است مسافر اطلاع داشته باشد را تکمیل نمایید. مثال : پرواز به صورت چارتر بوده و غیر قابل استرداد می باشد...
کليه حقوق اين سايت متعلق به سفریابی می باشد . شما می توانید از سایت سفریابی در صورت پذیرش موافقت نامه کاربری استفاده نمایید.